E përplasi treni duke ecur me kufje në vesh, humb jetën 16-vjeçari

May 20, 2019 14:53

E përplasi treni duke ecur me kufje në vesh, humb jetën 16-vjeçari

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë të hënë në Durrës, pasi u përplas nga treni. Ngjarja, sipas policisë, ndodhi rreth orës 11:00, në lagjen Nr.4.

16-vjeçari, është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë në vendngjarje, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Por aksidenti hekurudhor ka rezultuar fatal. Samuel Kokomani nuk ka mundur të mbijetojë.

Sipas dëshmitarëve ai ka qenë me kufje në vesh dhe nuk e ka dëgjuar trenin, e rrjedhimisht pa mundur të largohet.

Pas disa orëve në spital, ai ka ndërroi jetë me gjithë përpjekjet e mjekëve.

 

b.b/dita

May 20, 2019 14:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*