ISIS ekzekuton 250 gra pasi refuzuan të bëhen skllave seksi

April 20, 2016 16:31

ISIS ekzekuton 250 gra pasi refuzuan të bëhen skllave seksi

Militantët e Shtetit Islamik (ISIS) kanë ekzekutuar 250 gra në Mosul për shkak se ato refuzuan të bëhen skllave seksi për xhihadistët e grupit terrorist, shkruan DailyMail.

Viktimat ishin urdhëruar të pranojnë “martesën e përkohshme” për luftëtaret e grupit në Irak, mirëpo kur ato refuzuan, grupi xhihadist i theri me thikë një nga një, duke përfshirë këtu edhe familjarët e disa prej tyre.

April 20, 2016 16:31
Komento

1 Koment

  1. Moza April 20, 16:47

    Kur i ka interesuar fuqive te medha te botes kane nderhyre dhe i kane bere zap kriminelet kudo. Nuk e kuptoj pse behet sehir para ketyre krimeve.Perdhunime, refugjate etj. cpritet me shume?!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim