ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit, mes tyre edhe Rama e Mustafa

October 2, 2015 16:34

ISIS kërcënon kryeministrat e Ballkanit, mes tyre edhe Rama e Mustafa

Një mesazh ka mbërritur në adresat e disa mediave ballkanike, që përmban me një kërcënim për të gjithë kryeministrat e rajonit.

Personi i quajtur Abu Turab ka dërguar këto fotografi që po i publikojmë edhe ne, ndërsa shkruan se ky kërcënim është shpërndarë në të gjitha mediat ballkanase. Sipas tij, shumë shpejt do nisin sulmet në Ballkan dhe të paralajmëruarit e parë janë kryeministrat.

Do ishte mirë që këta kryeministra të ruajnë veten. Kalifati po vjen në Ballkan dhe aty kemi plot vëllezër të etur për gjak. I themi gjithashtu Putinit që të na sjellë ushtarë dhe do ia kthejmë mbrapsht kokat e tyre” thuhet në mesazhin e Abu Turab.

October 2, 2015 16:34
Komento

6 Komente

 1. koco October 2, 16:48

  Po kjo gjendje mos u refefte , po me sa duket ne ate turmen e azik kerkuesave jane te infiltruar me qindera e mijra nga keta xhihadiste te cilet kane per detyre te bejne Kalin e Trojes shto dhe bazen e financuar nga Xhihadi tashme ne rajon e cdo qytet te mbushur me mjekeroshe dhe ferexhe . si edhe autotopolantet ne cdo xhami predikojne 5 here ne dite arabisht nderkohe qe behet alarme se Hiresia e tij Anastasi predikon e shpreh greqisht nje here ne vit brenda kishes disa fjale te ungjillit ne Greqisht ” Kristos Anest ” Krishti u Ngjall?!

  Reply to this comment
 2. Ajaxs October 2, 16:51

  Te kercenojne surrat palaret kjo nuk eshte pare. Fajin e ka Amerika qe i le te livadhisin dhe te bejne kercenime. Po te ndodhte kjo gje ne Amerike, Obama do i kishte shtypur me grushte te hekurt.

  Reply to this comment
 3. SuloKapedani October 2, 17:41

  Eshte Amerika qe e bene kete katraure se po te deshironte fytyre majmunet nuk do te vepronin kunder njerezve te pafajshem.Kriminel e kanibal te etur per gjak njeriu.Mendoj se nje dite do tu nxihet jeta ashtu si kane flamurin e zi .Hitlerianet e rinj me lesh duhen “qethur”para kohe per te mos vazhduar kasaphanen qe kane nisur ne emer gjoja te islamit.

  Reply to this comment
 4. petrika October 2, 19:22

  NQS.Rama do te pranoje rreth 25000-30000 refugjate siriane,sic po flitet,atehere me siguri qe midis tyre do te kete edhe nje numur te madh xhihadistesh te ISIS-it dhe ata me siguri qe do realizojne objektivat e tyre,per te hedhur ne ere objekte te ndryshme,

  Reply to this comment
 5. M A R K O October 2, 21:52

  E doni Salen ? Kam frike se nuk ja sillni as koken…

  Reply to this comment
 6. fatos October 3, 10:07

  Kete e kam thene para 4 e 5 muajsh qe mes refugjateve ka te infiltruar xhihadist. Perse ke mbuloi me force qe te depertojne ne europe. Tymin do ja shikoni me vone. Vetem Po ta Lejeune europianet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim