Itali, 24-vjeçarja humb jetën pas darkës në restorant

July 17, 2018 10:50

Itali, 24-vjeçarja humb jetën pas darkës në restorant

 

Chiara Ribechini, 24-vjeçarja nga Pisa humbi jetën menjëherë pas një darke në restorant me të fejuarin.

Atë restorant ajo e kishte frekuentuar edhe më parë ku u sëmurë menjëherë për shkak të një reaksioni alergjik vdekjeprurës.

Nuk i kanë hyrë aspak në punë as ilaçet që mbante gjithmonë me vete pasi e dinte se ishte alergjike prej shumë vitesh.

Karabinierët kanë mbyllur kuzhinën e restorantit dhe nesër do të kryhet autopsia ne trupin e të resë.

Të dyshuarit kryesorë janë brusketat që ajo kishte ngrënë. Do të jetë autopsia ajo që të hedhë dritë mbi arsyen që shkaktoi vdekjen e të resë.

l.h/ dita

July 17, 2018 10:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*