Itali/ Arrestohet çifti shqiptar, kapen duke vjedhur në një qendër tregtare

November 27, 2017 14:08

Itali/ Arrestohet çifti shqiptar, kapen duke vjedhur në një qendër tregtare

Një çift me orgjinë shqiptarë janë arrestuar në Itali.

Sipas informacioneve të mediave vendase bëhet e ditur që ngjarja ka ndodhur në një dyqan në Parma.

Të dy ishin në qendrën tregtare së bashku me fëmijët e moshës 1 dhe 5 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në 26 nëntor,  ku shkuan forca policie dhe agjentë privat  ishin në vend, të alarmuar nga oficeri i sigurisë dhe menaxher i pikave të shitjes. E.V. dhe bashkëshorti i saj E.A., banor në Kremones, u panë nga stafi i dyqanit ndërsa fsheh në çantën e tyre dhe në karrocë disa rroba.

November 27, 2017 14:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*