Itali, mbytet në mënyrë tragjike i mituri në pishinë

September 2, 2018 20:35

Itali, mbytet në mënyrë tragjike i mituri në pishinë

Një i mitur i moshës 7 vjeçare ka ndërruar jetë në mënyrën tragjike në një pishinë në hotelin Orosei në Sardegna.

Richard Mulas, 7 vjeç, është futur të lahet dhe pa dashur ka futur dorën në tubin e ajrimi, duke mbetur i bllokuar në fund të pishinës, raportojnë mediat italiane.

Mësohet se nëna e viktimës, punonte në hotelin ku ndodhi tragjedia.

Forcat e ndihmës së shpejtë kanë tentuar për rreth një orë që ta kthejnë në jetë vogëlushin por ka qenë e pamundur.

Menjëherë pas ngjarjes, karabinierët kanë shkuar tek hoteli dhe kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të saj.

l.h/ dita

 

September 2, 2018 20:35
Komento

1 Koment

  1. Prisni se nuk keni pare akoma gje.... September 2, 21:15

    Po ndonje lajm nga India do te na jepni, jemi ne merak te made per vendin nga e kane origjinen jevgjit ne Albanistan.
    Po ne Suirinami, cfare behet andej, keta kane rendesi se cfare ndodh ne Albanistan nuk na rruhet fare.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*