Arrestohet 19 vjeçari, bënte korrierin e drogës me biçikletë

January 31, 2018 10:10

Arrestohet 19 vjeçari, bënte korrierin e drogës me biçikletë

Karabinierët e qytetit të Frozinones, Itali, arrestuan një shpërndarës droge shqiptar vetëm 19 vjeç.

19 vjeçari me inicialet P. X., e shpërndante drogën duke shkuar me bicikletë nga një klient te tjetri.

Kur karabineirët u përpoqën ta ndalonin, “çiklisti”, u përpoq t’ia mbathte duke u përleshur me karabinierët.

Pasi e prangosën, karabinierët ushtruan kontroll në apartamentin, ku banonte i riu.

Në shtëpi iu gjetën 200 gramë kokainë e pastër, 2 gramë hashash dhe 790 euro.

l.h/ dita

January 31, 2018 10:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim