Itali, shqiptari rreh gruan pse nuk i hekurosi mbathjet

August 27, 2018 11:32

Itali, shqiptari rreh gruan pse nuk i hekurosi mbathjet

Një shqiptar në Itali është arrestuar pasi ka dhunuar gruan e tij.

Mësohet se 36 vjeçari e ka nisur sherrin për një arsye banale.

Sipas mediave në vend, gruaja ka qenë duke bërë punët, por burri ka kërkuar që ajo ti hekuroste mbathjet.

Pas kësaj ka nisur një sherr në prani të fëmijëve në 3 dhe 9 vjeç.

Gruaja ka denoncuar dhunën dhe policia ka shoqëruar në komisariat 36-vjeçarin me origjinë shqiptare.

l.h/ dita

August 27, 2018 11:32
Komento

3 Komente

 1. ari August 27, 13:35

  Mbathjet jane rrobe pune ,po fatkeqesia eshte se jo ç’dokush e kupton!psh:nje punetor kerkon qe kominoshet ti kete te lara e te hekurosura,nje zyrtar do qe kostumin ta kete te paster e te hekurosur,nje k….si puna e ketij kerkon qe mbathjet te jene te hekurosura sepse ndryshe ate mund ta ngaterojne!

  Reply to this comment
 2. kujtesa August 27, 14:06

  Sa italjane kane rrahur gruan pse nuk i ka lare corapet,eshte skandaloze!
  I shkreti shqiptar,ka degjuar nga italjanet qe gruaja do vetem k… dhe dru,dhe e ka bere realitet!

  Reply to this comment
 3. Eagle August 27, 23:11

  Mire ja beri plehres se rrijne gjithe diten ne Shtepi zene dhe dashnor dhe nuk bejne aanje pune. Dembelet nuk duan te punojne por presin cdo gje nga burri.Ka ende burra Shqiptar

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*