Ivanka Trump shkon në mbledhjen zyrtare pa reçipeta, tërheq të gjithë vëmendjen (FOTO)

June 12, 2019 14:05

Ivanka Trump shkon në mbledhjen zyrtare pa reçipeta, tërheq të gjithë vëmendjen (FOTO)

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë të gjithë të ‘ngulin’ sytë drejt saj. Veshja e 37 vjeçares Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar. Ajo dallon për stilin e saj plot klas.

Këtë herë Ivanka  ka befasuar të gjithë teksa zgjodhi një veshje në dukje të ‘kopsitur’ por që tregonte gjithçka fshihej poshtë. Ivanka kishte harruar të vishte reçipetat në mbledhjen e Senatit për Marrëdheniet me Jashtë në Uashingto. Kaq mjaftoi që e gjithë bota të ketë sytë drejt saj.

e.t./dita

June 12, 2019 14:05
Komento

7 Komente

 1. po q'i dun paliqetat ne ket nxehtesi mor njeri ! June 12, 15:51

  Un s’ka asgje kuder Ivankes ,
  i du fort t’omlat 😛

  Reply to this comment
 2. ahahahah June 12, 16:02

  breket i paska vesh se…bon vap rrushe?

  Reply to this comment
 3. Arben June 12, 17:03

  Po breke a ka veshur

  Reply to this comment
 4. ose "tanga"; breke...ne forme lidhese...by..thesh . June 12, 19:55

  po sa inat me vjene . nga italishtja, duhet te kete qene; “sotjena” . (me sa duket; me mbajte nga poshte…cicat ose siset, sic thuhej dikur) . po kjo recipete, mor’ aman ? po s’ngelen, duke na i zevendesuar fjalet, qe dikur populli i shkrete, mezi i mesonte ?

  Reply to this comment
 5. MH June 12, 22:18

  Ju shakagjit e ma siper.Mos u tallni me gjuhen shqipe.Sepse askush deri me sot nuk ka arrite te veshin breket.Por vetem ti mbathin.
  Fjala veshje asht e ndertume nga kalimi i cdo petkut qe vendoset ne trupin e njeriut duke kalue nga veshet e kokes.Nese kane vesh edhe bythet dhe nyjet e kembeve,te me falni se kete nuk e di.Por di qe cdo gje qe vendoset nga shputa e kembeve e deri ne brez permblidhet me fjalen mbathje.A shtu sic mbathen njithunderaket(kuaj dhe gomer).Po keshtu mbathen qorapet,kepucet pantallonat dhe breket.
  Tashti vajzukja ka dasht ti terheqin vemendjen mashkujve duke imitue lekundjet e krem karramelit me cicat,apo sisat sa here do te marrin te ecin qofte edhe ne tapet kolor e jo kolor.Nuk ka gja ma te bukur dhe terheqese se tundja e tyre ne gjendje te lire.Sidomos kur nuk ka vue kush dore mbi to.
  Pershendetje.

  Reply to this comment
 6. Ah ...cfar kendveshtrimi e logjike konservatore perdoret kunder Ivankes ! June 12, 23:32

  Ivanka eshte nji feministe ,
  qe kerkon ti bej femrat te vetedijeshme
  per ate qe ato jane ne kte shoqeri .

  Ne fund te fundit mbajtja e recipetave behet kee shume femra per arsye personale !

  Kjo nuk eshte e ligjeruar !
  Dhe per aq kohe sa nuk ushtrohet diktat mbi kte mrekulli te Memes Natyre e quajtur

  ***************F e m e r *************
  (oh sa embek tingellon )

  ajo ka te drejten te jetoje Lirine e saj te pakufizuar .
  Un s’do ta kuptoja dot qe nji gjoks kaq e bukur e sigurishte i omel ,si i Ivankes ,do duhej ti refuzohej ajo Liri e burgosej brenda Recipetash !
  C’bote po jetojme .

  Mos u trembni nga ato cica qe ju rriten kokat
  qe kur ishit te vogjel ,benit namin ju shkepusnin buzet

  e jeni pak mirenjohes asaj embelsie .

  Reply to this comment
 7. anticensurë25642654 June 14, 11:30

  ça janë këto “reçipeta”??
  mos janë ato që në italisht quhen “reggipetto” e në shqip përkëthehet me “sytjena” ose “gjoksmbajtëse”??
  dhe nëse e ka bërë!?
  ku qëndron problemi??ka tërhequr vëmëndjen??
  mos vallë nuk do ta kishte tërhequr dhe me to??
  mos vallë duhet ë vishet me ferexhe që të mos tërheqë vëmëndjen e meshkujve që shkojnë për punë dhe mendojnë vetëm seks??
  shkoni mor debila me këto lajme idiote!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*