Ja bukuroshja që Neymar do të marrë me vete në Barcelonë (Foto)

Redaksia Online July 2, 2013 23:32

Ja bukuroshja që Neymar do të marrë me vete në Barcelonë (Foto)

Një ndër blerjet më të shtrenjta në historinë e futbollit dhe i konsideruar si një prej futbollistëve më të talentuar ndonjëherë, Neymar nuk do të mbërrijë në Barcelonë i vetëm.

22-vjeçari do të shoqërohet nga e dashura e tij, aktorja adoleshente Bruna Marquezine, tepër e famshme në Brazil për pjesët e luajtura në disa telenovela dhe lidhjen me “heroin” e Kupës së Konfederatave.

17-vjeçarja, ashtu si i dashuri i saj që do të ketë shansin e artë që të bëjë hapin e madh të karrierës në Europë, me zhvendosjen në Spanjë do të ketë gjithashtu një mundësi të shkëlqyer për të bërë emrin e saj të njohur përtej kufijve të Brazilit.

Redaksia Online July 2, 2013 23:32
Komento

1 Koment

  1. malua . July 3, 01:20

    Shume e nxehte dhe marramendese .
    Lum si majmuni NEYMAR ,cilen ka marre ,por ado te jete i zoti qe ta lere me barre ,apo do therras per ndihme shoket e rinj te pandare ,dhe do te behen SOLIDAR .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*