Ja çfarë bëjnë lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes!

August 29, 2017 14:17

Ja çfarë bëjnë lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes!

Atmosfera te Reali i Madridit në këtë fillim sezoni është e jashtëzakonshme, duke e nisur me dy trofe pas triumfit në Superkupën e Europës, si dhe në atë të Spanjës.

Më së miri këtë gjë e tregon edhe një video e postuar së fundmi në dhomat e zhveshjes te “Los Blancos”.

Portieri Keylor Navas, Marcelo dhe djali i trajnerit Zidane, Luca kanë dhuruar spektakël duke zhongluar topin së bashku. Video e tyre është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

August 29, 2017 14:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*