Ja çfarë u bisedua mes luftëtarëve pak ditë para luftës në Kumanovë

May 17, 2015 12:34

Ja çfarë u bisedua mes luftëtarëve pak ditë para luftës në Kumanovë

Në një bisedë te zhvilluar ne rrjetin social Facebook, ndërmjet Sami Ukshinit-Komandant Sokolit, dhe dy te vrarëve ne luftimet e Kumanovës , Mirsad Ndrecajt dhe Beg Rizes, kritikohet ashpër Ali Ahmeti, duke e cilësuar atë si tradhtar dhe komunist.

Telegrafi ka siguruar pjesë të këtyre bisedave. Në to, përmenden krerët shqiptarë të Maqedonisë, me nofka të UDB-së. Beg Riza aty shkruan: “Mirsad Ali Ahmeti (Alekasnder Antic), Fazli Veliu (Ujak), Musa Xhaferi (Mama), Gzim Osdreni (Drin), Talat Xhaferi (Strela)…”!

Më poshtë mund t’i gjeni edhe pjesëzat për dyshimet që hidhen për ato që thuhen në këtë bashkëbisedim në rrjetin social Facebook.

1

 

2

May 17, 2015 12:34
Komento

2 Komente

  1. Afroviti May 17, 14:45

    Nje tufe injorantesh dhe budallenjsh, asgje me shume.

    Reply to this comment
  2. Lama May 18, 05:51

    Ne Evrope po perqafohet Besimi I Dalai Lames. Shqiptaret vete Budizmi u shkon ne karakter dhe ai eshte i vetmi shpetim.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*