Mark Frroku-familjarëve me pranga në duar: Mos u trembni nga prangat e kosit dhe llallës

March 28, 2015 14:10

Mark Frroku-familjarëve me pranga në duar: Mos u trembni nga prangat e kosit dhe llallës

Ndërsa ka hyrë në sallën e gjyqit të Gjykatës së Lartë, Mark Frroku është përpjekur t’u japë kurajo familjarëve të shumtë që kanë qenë të pranishëm në gjykatë.

“Mos u trembni nga prangat e kosit dhe llallës”, ka thënë ai, duke ironizuar kështu kryeprokurorin Adriatik Llalla.

Frroku ka pyetur për shëndetin e familjarëve të tij, veçanërisht të babait, që është shqetësuar nga arrestimi i të birit.

Seanca për dhënien e masës së sigurisë për dy deputetët është bërë me dyer të mbyllura.

March 28, 2015 14:10
Komento

2 Komente

 1. bbb March 28, 18:25

  Ja çfarë u tha Frroku familjarëve me pranga në duar
  “Drejtsia vendosi…iku per lesh Lalla dhe Tom Kosi”

  Reply to this comment
 2. Pilo Lala March 29, 01:31

  Ka rruge te gjate Frroku per te bere, me te gjate se i vellai.
  Jam kurioz pati kohe te takonte vellane atje?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim