Ja cili është emoji më i përdorur në botë

July 27, 2018 15:59

Ja cili është emoji më i përdorur në botë

 

Në ditët e sotme është e pamundur që të bisedosh në rrjetet sociale pa përdorur emoji. Shumëllojshmëria e tyre është bërë kaq e madhe saqë për çdo emocion apo situatë e ka një ikonë.

Më e përdorura prej tyre është emoji që qesh me lot. Pas tij renditen emoji zemër, emoji që qan, emoji me sytë zemra, emoji që dërgon puthje, emoji i habitur, emoji kafkë, emoji i lumtur, emoji i mërzitur dhe ai që mendohet.

Ky është një tregues që njerëzit kanë më shumë ndjenja pozitive për të ndarë me njëri-tjetrin.

l.h/ dita

July 27, 2018 15:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*