Ja show i radhës nga Ronaldinho (VIDEO)

August 14, 2015 20:37

Ja show i radhës nga Ronaldinho (VIDEO)

Ronaldinho dhuron spektakël gjithmonë! Sulmuesi brazilian nënshkroi në korrik një kontratë për 18 mujore me skuadrën e Fluminense pavarësisht ofertave të shtrenjta të mbërritura në adresë të tij nga Arabia Saudite dhe Rusia.

Pavarësisht humbjes së skuadrës së tij të mërkurën 1-0 në transfertë ndaj Internacional, ishte pikërisht 35-vjeçari ai që dhuroi shfaqen e vërtetë duke “vjedhur” vëmendjen e të gjithë publikut, falë një vepre magjike dhe artit që realizoi me këmbët e tij duke turpëruar krejtësisht mbrojtësin kundërshtar direkt të tij, shkruan “Telesport”.

August 14, 2015 20:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*