Ja si duken pikturat e Van Gogh në 3D (Video)

April 6, 2016 12:02

Ja si duken pikturat e Van Gogh në 3D (Video)

Pikturat e piktorit të famshëm holandez Van Gogh janë risjellë për publikun përmes animimit 3D dhe hartave pamore

April 6, 2016 12:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*