Ja si ngacmohet “Miss-i” i policisë bashkiake

March 14, 2018 22:32

Ja si ngacmohet “Miss-i” i policisë bashkiake

Mjaftoi vetëm një postim me rastin e 8 marsit, i kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj me 365 zonjat e Bashkisë së Tiranës që njëra prej tyre të pushtonte rrjetet sociale qoftë dhe portalet.

Ajo është Disilva Muçopata, punonjëse e policisë bashkiake në Tiranë, e cila ka qenë e ftuar mbrëmjen e së mërkurës në Top Show Magazine.

Po ashtu si çdo femër joshëse, as ajo nuk u shpëton dot ngacmimeve, e kur është pyetur nga Albana Osmani rreth situatave të krijuara, ajo ka treguar detaje rreth tyre.

“Kur jam me uniformë ka ngacmime të tjera. Të tipit: O shefe, a do mi vendosësh mua prangat?, O shefe, sa sy të bukur paske!

Ndërsa kur jam civile, ju i dini pak a shumë ngacmimet e meshkujve”, u shpreh ajo.

s.a/dita

March 14, 2018 22:32
Komento

4 Komente

  1. Plaku Xhuxhumaku March 14, 22:37

    Hajde Emer hajde, edhe Disilva, edhe Muço edhe Pata, edhe me uniforme, edhe me pranga edhe civile ju e dini si ngacmojne meshkujt. Po kujt po i duhen keto idiotlliqe, mire tha njoni, shtypi po e kthen Shqiperine ne Shtet Cmendine.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim