Xhekson konvertohet në myslimane

Redaksia Online April 10, 2013 11:58

Xhekson konvertohet në myslimane

Pop këngëtarja Xhenet Xhekson raportohet se është larguar nga industria e argëtimit tani që është martuar. Motra e mbretit të popit Majkëll Xhekson, besohet se ia ka kthyer shpinën muzikës dhe filmit dhe është zhvendosur në Lindjen e Mesme me bashkëshortin e ri Uisam Al Mana.

“Ajo është martuar me miliarderin Uisam, të cilët kanë vendosur të jetojnë në Lindjen e Mesme. Ata kanë shtëpi në tri shtete. Xhekson gjithashtu është konvertuar në myslimane”, ka theksuar një burim i afërt me “Showbiz411”.

Redaksia Online April 10, 2013 11:58
Komento

3 Komente

 1. Mark.uk April 10, 17:45

  Deri sa ka marr muslimanin ajo dihet.Edhe Kasos Kley u be musliman,po tani dridhet si me e pas zeze korenti.

  Reply to this comment
 2. albanian April 10, 21:57

  xxx

  Reply to this comment
 3. albanian April 10, 21:58

  xxxaaa

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*