Japonia goditet nga një tjetër tërmet

April 19, 2016 16:08

Japonia goditet nga një tjetër tërmet

Një tjetër tërmet ka goditur jugun e Japonisë ditën e sotme. Tonditja u regjistrua sërish pranë qytetit Kumamoto dhe ishte me një manjitude prej 5.1 e shkallës Rihter.

Autoritetet njoftuan se për momentin nuk ka të dhëna për viktima apo dëme. Totali i viktimave nga tërmeti i javës së kaluar është 41 të vdekur.

April 19, 2016 16:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim