Japonisë i del “shkuma” nga tërmetet (Video+Foto)

April 17, 2016 10:32

Japonisë i del “shkuma” nga tërmetet (Video+Foto)

 

Ndërkohë që Japonia vijon të tronditet nga termetet një dukuri misterioze ka përfshirë rrugët e qytetit të Fukuoka.

Një shkumë misterioze ka mbushur rrugët e qytetit pas tërmetit të dytë vdekjeprurës këtë javë.

Video dhe fotot janë publikuar online nga banorët e qytetit.

Një teori shpjegon se tërmeti i dytë mund të ketë çarë tubat nëntokësorë që më pas kanë shpërthyer.

 

 

 

333F9DE500000578-3543665-image-m-57_1460834657207

333F9DDD00000578-3543665-image-a-55_1460834623193

April 17, 2016 10:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*