“Je i skaduar!”, Berlusconi kundërshtohet edhe topless…(VIDEO)

March 4, 2018 16:41

“Je i skaduar!”, Berlusconi kundërshtohet edhe topless…(VIDEO)

 

U rikthye në politikë në moshën 81-vjeçare për të drejtuar një fushatë elektorale të pazakontë në Itali, e po aq e pazakontë ishte edhe dita e votimit për të.

Silvio Berlusconi u kundërshtua edhe në momentin kur do të hidhte fletën e votimit në kuti.

Kavaljeri ishte duke përshëndetur personat e pranishëm në qendrën e votimit, kur befas një e re gjysmë lakuriq hipi mbi tavolinë duke i thërritur “Je i skaduar!”.

Vajza e re shkaktoi pështjellim në qendrën e votimit për disa minuta dhe e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit, përpara kishte të shkruar: “Berlusconi, je i skaduar!”.

a.s/dita

March 4, 2018 16:41
Komento

3 Komente

 1. Brava ... March 4, 16:46

  C’ja ka ber mire kryeputanes Milaneze

  nuk i mjaftojn paret qe ka ky shkerdhate njeri ,

  ky qe i kerkonte ti pallonte mbesen berishes ,

  perversi italian ptu funderine e njerezimit .

  ndoshta plmbi ballit do ishte me korrekt ,

  ktij fashisti te peshtire

  Reply to this comment
 2. Jimi March 4, 19:28

  Nuk heq dore k…ri plak nga pushteti edhe pse me nje kembe ne varr!

  Reply to this comment
 3. Brava ... March 4, 20:04

  RROPSIA BERLUSKONI
  ESHTE NJE ME JUNCKER
  PJES E SE NJETES ORGJI POLITIKE
  QE LUHET NE EUROPE

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*