“Jelek antiplumb në Kosovë?”, Rama-gazetarëve: Mos sillni lajme nga puseta e Saliut

June 30, 2020 15:57

“Jelek antiplumb në Kosovë?”, Rama-gazetarëve: Mos sillni lajme nga puseta e Saliut

Kryeministri Edi Rama ka folur gjatë në një bashkëbisedim me gazetarët në Prishtinë pas mbylljes së vizitës së tij në Kosovë që kishte si arsye kryesore ngritjen e akuzave nga zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) për Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kreun e PDK-së Kadri Veseli.

Gjatë bashkëbisedimit, kryeministri Edi Rama i është përgjigjur dhe një pyetjeje të ngritur pas lajmeve në mediat kosovare se ishte veshur me jelek antiplumb gjatë vizitës së tij.

“Dje nuk ua provoja dot, për sot ua kisha provuar me qejf. E dini që nuk e kam problem trupin tim. Këto janë nivele… Më lini kur të shkoj në Tiranë të dëgjoj këtu, mos i sillni deri këtu lajmet nga puseta e Saliut. Antiplumb…”, tha Rama.

l.h/ dita

June 30, 2020 15:57
Komento

3 Komente

 1. miku June 30, 17:16

  Qe te veshesh antilumb nuk eshte turp, sidomos per juve qe jeni fugure pollitike dhe polioodrike, cfare do benim ne pa ty?Nuk e di do te lindte dielli prape apo jo.Po z. Grenell me cilin do te bisedonte, se Thaci doli offsajt.Vishe aniplumbin dhe mos e prano, por ne fotografi dukesh sikur ke futur bolet e kalit Skamderbeut me gjinj.

  Reply to this comment
 2. specialisti June 30, 19:48

  O Miku
  Ti nuk je shqiptar por grek apo serb.
  Si te shkon mendja te shprehesh keshtu per mbrojtjen e jetes se nje njeriu publik qe quhet Kryeminister ?
  Vetem nje kafshe mendon keshtu.
  Vetem MIK shqiptar nuk je .

  Reply to this comment
 3. mirel June 30, 21:54

  E vetmja gje qe ka dale direkt nga puseta e Berishes eshte njeriu nen kostum.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim