Jemi ngopur me deklarata pompoze

June 4, 2014 09:12

Jemi ngopur me deklarata pompoze

SMS në DITA

Në 0689073730

Përfaqësuesit shovenë e intrigantë serbë, antishqiptarë, në çdo qelizë të trurit të tyre nuk janë as të marrë, e as naive e të trashë sa s’dinë ç’thonë e ç’bëjnë. Këtë e vërteton koha. Kush minimizon, gabon. Peshkopi i zi i Serbisë erdhi i ftuar në Tiranë nga Peshkopi grek i Shqipërisë dhe pasi lëshoi një bajgë mbi tavolinë në mes të Tiranës, iku nga kishte ardhur. Misionin e tij e kreu, helmin si nepërka nga thellësia e shpirtit të zi e nxori. Se ç’tha Rama më pas e pas tij dhëndri i Serbisë S.A., pak rëndësi kanë.
Patrioti S.B. dje i shtroi rrugën Janullatosit, që fton sot miqtë e tij sipas qejfit e si shtet brenda shtetit s’do të dijë se ç’gatuajnë e ç’thonë. E.Rama, nëse vërtet është i zoti, duhet t’i tregojë kufirin e thanës Janullës. Me teori e deklarata pompoze shqiptarët janë ngopur. N.Y.

June 4, 2014 09:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*