Jepet masa e sigurisë për të arrestuarit e Shkodrës, 3 në burg, njëri lirohet

September 7, 2018 16:49

Jepet masa e sigurisë për të arrestuarit e Shkodrës, 3 në burg, njëri lirohet

Gjykata ka dhënë sot masën e sigurisë për 4 të arrestuarit nga aksioni i policisë në qytetin e Shkodrës.

Arrest shtëpie për Asmer Bilalin, ndërsa në arrest me burg me afat 30-ditor u lanë Erogen Brajoviq, Emra Plaku dhe Ilir Rrustemi (Bajri). Akuza ndaj tyre është vetëm për disa fishekë.

Avokatët kanë pretenduar lirim të menjëhershëm pasi prokuroria nuk disponon asnjë provë sipas tyre.

l.h/ dita

September 7, 2018 16:49
Komento

1 Koment

  1. Mark .U.K September 7, 19:43

    Qeveria shqiptare do tu kerkoj te falur,bile edhe do ti demshperblej kta fortit.Ata diheshin nga shteti e nga populli i Shkoders,pse nuk i arrestoj ma pare.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*