Jepte lajme topless, zbulon ofertën marramendëse që i është ofruar

January 23, 2018 22:39

Jepte lajme topless, zbulon ofertën marramendëse që i është ofruar

Spikerja e lajmeve që ka thyer tabu në ekranet shqiptare, Enki Braçajn ka folur rreth punës së saj në “Zjarr TV.

Në emisionin “Rudina” në TVKlan Enki ka folur rreth punës së saj si spikere lajmesh duke prezantuar me xhaketë të hapur, ndërsa nxirrte në pah gjoksin zbuluar.

Prezantuesja rrëfeu se se “PlayBoy” gjerman i kishte bërë një ofertë për të pozuar për revistën e tyre, por që nuk i kishte pranuar.

“Unë kam patur një ofertë nga “Play Boy” Gjerman, por nuk ramë dakort për pagesën sepse më ofruan 30 mijë euro dhe unë kërkoja 100 mijë euro, të paktën të blija një shtëpi dhe një makinë. Jam penduar për shumë oferta. Por, një problem shëndetësor të një prej familjarëve të mi, mi ka shtyrë gjërat”, tha Braçaj.

January 23, 2018 22:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*