Jeta e Michael Schumacher e varur në fije të perit!

May 6, 2016 13:45

Jeta e Michael Schumacher e varur në fije të perit!

Duket se gjendja shëndetësore e ish-pilotit të Formula 1, Michael Schumacher, është përkeqësuar.

Kështu ka deklaruar një neurokirurg amerikan që ka preferuar të mbetet anonim.

Lajmi i përcjellë nga shumë media ka bërë bujë pasi prej kohësh pritet një përmirësim i gjermanit, por duket se gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç pritej.

Para pak ditësh Sabine Khem , zëdhënësja e kampionit të shumëfishtë tha se e vetmja gjë që ngelet është shpresa, por duket se edhe ajo po shuhet dalëngadalë.

“Gjendja e Schumacher është përkeqësuar dhe jeta e tij është e varur në fije të perit”, ka thënë një neurokirurg anonim, por i besueshëm, shkruan “NewsEveryDay”.

May 6, 2016 13:45
Komento

1 Koment

  1. sala May 6, 13:51

    Schumacher eshte nje legjend , sic duket po i mbaroen parate ketij dhe doktoret tani thone se eshte shume keq,ajo dihesh qe ne fillim qe Schumacher nuk behesh ,

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*