Jeta e re e Supermbesës së gjysh Berishës

August 5, 2017 12:54

Jeta e re e Supermbesës së gjysh Berishës

Ajo tashmë jeton e vetme prej kohësh jashtë shtetit. Dhe, kjo ka bërë që Dasara Malltezi të dalë paksa jashtë kontrollit. Gjë që ajo nuk ngurron ta tregojë me fotot që poston në rrjetet sociale, që nga pirsingu në hundë, pirja e duhanit, veshjet provokuese dhe natyrisht, shoqëria me meshkuj të ndryshëm.

Ajo njihet si pika e dobët e gjyshit të saj, Sali Beirsha. Ai vetë, në intervista të ndryshme ka treguar se një nga mbesat e tij të preferuara është Dasara dhe sipas tij, ka shumë nga karakteri i gjyshit. Nuk dihet çfarë mendon gjyshi për këto foto që Dasara poston në rrjetet sociale, megjithëse, supermbesa e tij tashmë është e rritur, i ka kaluar 18 vjeç dhe mund të sillet siç ia ka qejfi.

 

August 5, 2017 12:54
Komento

2 Komente

  1. Beni August 5, 15:12

    Akoma eshte teme per te diskutuar kjo rrugace, mbesa e nje gjyshi kriminel e hajdut? Ajo s’ben gje tjeter vec harxhon paret e mamit e te gjyshit..

    Reply to this comment
  2. Prenvera Duka August 5, 18:44

    Po gjithe djersa e popullit ka shkuar ne arkat e famijles Berisha ,pse mos te beje jete lluksi kjo parazite

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*