Johannes Hahn bëhet gjysh në Tiranë

March 31, 2016 09:02

Johannes Hahn bëhet gjysh në Tiranë

Një moment emocional ka ndodhur gjatë punimeve të ministerialit të Ballkanit Perëndimor.

Komisioneri Hahn është njoftuar për ardhjen në jetë të nipit të tij.

Ky Ministerial është me fat për mua” – tha eurokomisioneri për zgjerimin.

Sigurisht, përtej detyrave të rëndësishme dhe axhendës së ngjeshur, faktit të bërit gjysh nuk mund ta fshehë lumturin e momentit për diplomatin europian 59-vjeçar.

Ai është gëzuar me një nip nga djali i tij i vetëm, 28-vjeçar.

March 31, 2016 09:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim