Jolie kishte planifikuar gjithçka, ja ‘fortesa’ sekrete në Malibu

September 24, 2016 17:50

Jolie kishte planifikuar gjithçka, ja ‘fortesa’ sekrete në Malibu

Teksa divorci i Angelina Jolie dhe Brad Pitt erdhi i papritur, duket se Angelina Jolie e kishe ndarë mendjen kohë më parë për këtë hap, madje edhe përpara zënkës së përfolur mes bashkëshortit të saj Brad Pitt dhe fëmijëve të tyre.

jolie1

‘Daily Mail’ ka zbuluar se aktorja ka marrë me qira një shtëpi të madhe në Malibu javë përpara se të bëhej publik divorci dhe përpara se Brad të akuzohej për dhunë ndaj fëmijëve të tij.

joli2

41-vjeçarja prej kohësh paguante qiranë prej 91 mijë dollarë në muaj në shtëpinë, ku me sa duket mendonte të jetonte bashkë me 6 fëmijët e saj pas divorcit.

September 24, 2016 17:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*