Jose Mourinho: Sanchezin e morëm shumë lirë

January 28, 2018 17:44

Jose Mourinho: Sanchezin e morëm shumë lirë

Jose Mourinho insiston se e transferuan shumë lirë sulmuesin Alexis Sanchez.

Ditë më parë Manchester United dhe Arsenal arritën marrëveshje për shkëmbimin e Henrikh Mkhitaryan me Alexis Sanchez.

Trajneri i Unitedit, Jose Mourinho insiston se ata e morën shumë lirë sulmuesin kilianin Sanchez.

“Sanchez ishte i lirë, apo jo?, tha fillimisht portugezi.

“Transferim i lirë. Për atë çmim, ai është fantastik. Mendojë se të gjithë mendojnë njësoj në këtë vend”, u shpreh Mourinho.

January 28, 2018 17:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*