Juglindja e vendit mbulohet nga mjegulla, policia apel shoferëve

January 14, 2020 11:32

Juglindja e vendit mbulohet nga mjegulla, policia apel shoferëve

Mjegulla e dendur ka mbuluar rajonin e juglindjes së vendit.

Ndërkohë që Policia Rrugore, u bën apel drejtuesve të mjeteve të jenë më të kujdesshëm në akset rrugore dhe të shmangin lëvizjet e panevojshme.

o.j/dita

January 14, 2020 11:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim