Justin Bieber, zyrtarisht i fejuar!

July 8, 2018 20:51

Justin Bieber, zyrtarisht i fejuar!

Justin Bieber filloi të dilte para pak javësh sërish me ish të dashurën e tij, Hailey Baldwin.

Ama sot është marrë vesh se ai dhe modelja janë fejuar zyrtarisht.

Lajmin e ka konfirmuar mamaja e Justin-it në mbrëmjen e së shtunës.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Twitter”, ajo duket se ka shprehur të gjithë gëzimin e saj.

“People” shkruan se ky shpërthim emocional i Pattie Mallette lidhet pikërisht me fejesën e të birit.

Tanimë, ngelet të bëhen të ditura detajet nga propozimi dhe pse jo, guri i unazës që mbart modelja 21-vjeçare.


 

s.a/dita

July 8, 2018 20:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*