Justin Timberlake shumë më “cool” se David Beckham, sipas Fashion One Televizion

April 4, 2014 14:14

Justin Timberlake shumë më “cool” se David Beckham, sipas Fashion One Televizion

Këngëtari dhe aktori Justin Timberlake bën shumë më tendencë se futbollisti dhe shpesh herë modeli i reklamave të brendshmesh për meshkuj, David Beckham. Lështu ka vendosur “Fashion One Television” që liston 10 meshkujt më me stil të momentit. Mes emrave të tjerë janë dhe modeli David Gandy, muzikantët Pharrell Williams, Kanye West dhe aktorët James Franco e Bradley Cooper. 

April 4, 2014 14:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*