Ka një rikthim mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt?

January 20, 2020 16:56

Ka një rikthim mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt?

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë parë shumë të afërt në mbrëmjen e çmimeve SAG.

Sipas CNN, mund të ketë shpresë që ata të të ribashkohen me njëri-tjetrin.

Gjithë ky dyshim filloi gjatë shfaqjes, veçanërisht pasi Pitt mori çmimin për performancën e shkëlqyer nga një aktor mashkull në një rol mbështetës për filmin “Një herë një herë … në Hollywood”.

Kamera fokusoi për një moment fytyrën e Aniston, e cila ishte e përqendruar tek aktori duke e parë me krenari.

Anison dhe Pitt ishin të martuar për pesë vite nga 2000-2005-ën.

Kur Aniston mori çmimin e saj për performancën e jashtëzakonshme nga një aktore femër në një seri dramash, disa reporterë kapën Pitt duke shikuar fjalimin e saj në monitoret në prapaskenë.

Në foto e kapuara ai gjithashtu ishte i fokusuar dhe i lumtur në të njëjtën kohë.

Më pas ata të dy u fotografuan duke shkëmbyer fjalë dhe shikime në prrpaskenë, ku në momentin që Jennifer do të largohej, Pitt i kap dorën.

Nuk dihet akoma nëse do të ketë diçka më shumë mes tyre, por këtë do t’ja lëmë kohës që ta tregojë.

 

l.h/ dita

January 20, 2020 16:56
Komento

1 Koment

  1. anticensurë25642654 January 21, 09:54

    na mbani të informuar se zemra po na pushon!!
    shpresojmë që të bashkohen prapë dhe të shohim se çfar do të thotë trampi!!
    ai i ka qef bashkimet!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*