Ka shumë mënyra që njeriu të pasurohet… dhe këto janë kryesisht të këqija

Francis Bacon Filozof (1561-1626) October 3, 2014 15:23

Ka shumë mënyra që njeriu të pasurohet… dhe këto janë kryesisht të këqija

Francis Bacon Filozof (1561-1626) October 3, 2014 15:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*