“Kaçifa qëlloi negociatorin, ndaj u ekzekutua”

November 1, 2018 17:04

“Kaçifa qëlloi negociatorin, ndaj u ekzekutua”

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka në duar dhe po verifikon me imtësi pamjet e filmuara nga RENEA në Bularat të Gjirokastrës, që tregojnë forcat speciale duke i bërë thirrje Kostandin Kaçifës për t’u vetëdorëzuar.

Burime zyrtare nga grupi hetimor pohuan për Vizion Plus se në pamje shfaqet njëri prej negociatorëve të RENEA-s, duke iu afruar 35 vjeçarit, duke i kërkuar që të mos bënte më rezistencë, por të lëshonte armën e të dorëzohej pa iu kanosur asnjë lloj rreziku.

Por Kaçifa, duke mos iu bindur kërkesës së RENEA-s, ka qëlluar ndaj negociatorit, fatmirësisht pa e lënduar atë.

Pikërisht në atë moment është ndërhyrë dhe është qëlluar ndaj 35 vjeçarit: dy plumba e goditën atë në trup, një në gjoks e tjetri pranë zemrës.

Shenjat e plumbave janë konfirmuar edhe nga ekspertiza e bërë në morgun e Gjirokastrës. Ndërkohë që prej mëngjesit të djeshëm, një grup ekspertësh mjeko ligjorë në Tiranë janë duke bërë një ekspertizë të thelluar.

Trupi i Kaçifës do të qëndrojë në morg deri në përgjigjen përfundimtare të ekspertizës që pritet të dalë brenda një jave.

o.j/dita

November 1, 2018 17:04
Komento

16 Komente

 1. Pallavra November 1, 17:59

  Ky pisllek e kishte ndare mendjen, donte te ikte per lesh ashtu sic iku.
  Nuk e di pse qarraviten evgjitet fqinje per nje psikopat te tille qe mori ate qe kerkoi

  Reply to this comment
 2. intelektuali November 1, 18:52

  Ky eshte versioni i Prokurorise se Arta Markut qe fshehu per 6 muaj me radhe kallezimin per Rajen e Krujes me Piratet perdhunes te Rilindjes Enveriste,

  PSE DUHET QE T’I BESOJME?

  Kur gjithe historia e ekzekutimit u mbajt ne nje konspiracion te plote edhe nga qeveria edhe nga media jone kombetare.

  PO SIKUR RAMBO I BULARATIT TE MOS KETE PASUR ARME FARE?

  Deshmitaret okulare tregojne se pak kohe me pare ekzekutimit ai eshte thirrur ne polici dhe eshte keshilluar per gjera qe opoinioni publik nuk i di akoma, por qe hedhin dyshime per vertetesine e deklaratave fillestare.

  PO PSE DUHET T’I BESOJME PROKURORISE GENJESHTARE TE EDI RAMES?

  Qe doli bythejashte pa breke dhe karkacul me Babalen dhe Geron Xhafen, por edhe me Saje Qorrin dhe Habiljat e droges si nje mashtruese profesioniste qe sajon pergjime enveriste me artista dhe mafioze?

  Prokuroria shqyptare do te behet e besueshme ne Bote kur te clirohet nga prangat e mafies me pushtet,

  por:

  Me pare duhet te jape prova duke prangosur Balilin qe fshihet ne bodrumet dhe katakombat e pushtetit.

  Reply to this comment
  • Askushi November 1, 21:38

   Intelekto si eshte puna je i pjerdhur fare o je i paguar nga greku?? Zgjidh e merr.

   Reply to this comment
  • pa vlere November 2, 10:00

   Intelektual Legen, serb e grek!
   Nuk flitet me “sikur” o legen. Do te hedhesh faren e keqe te mosbesimit!
   Kelysh i SB!!

   Reply to this comment
  • anticensurë25642654 November 2, 12:55

   he të qifsha robt ku i ke e nuk i ke o qën i zgjebosur!!
   “PO SIKUR RAMBO I BULARATIT TE MOS KETE PASUR ARME FARE?”-do të kishe shkuar për dhjam qeni dhe ti o nastro bythë!!
   do ta kishin vrarë njëlloj se do të kishin kujtuar se ka qënë duke të therrur ty me shpatën e mishit!!
   duke qënë se do të ishit shumë afër do të kishe shkuar dhe ti për lesh,ose viktimë si i thonë në mjeksinë ligjore

   përse nuk i botoni mor idiotët e mutit

   Reply to this comment
 3. Intelektuali of my ass November 1, 19:22

  A te qifte Kina cte permban pragu o IntelektuHALE e shkerdhyer. Po vetem cmendurite qe perjeton ti mor bajge te duken si te verteta. Shko merr ilacet mor KARR I MARRE se qelbe dynjane me brockullat qe leshon ketu ne blogun e Ditas.

  Reply to this comment
 4. BUJARI JU DEGJON November 1, 19:27

  Intelektual,pa hiqi pak breket!…
  Pa kthehu pak mbrapa!…
  Tani imagjino duke t’u futur cari i Edit…
  He,te pelqeu,eee?
  Yyyyttt,bytheqire!!!…

  Reply to this comment
 5. Fatmirramati November 1, 20:52

  Intelektu-hali e nxorri bythen greke , na ka care carin si zogjist anti-enverist , kelyshi zevist e zbuloi bithen cipllak , o pede te kujtonim nacionalis antikomunist por enderra e vorio-eqirit te zbuloi surrane si armik shqiptarise si 300 eurosh , pthu fare e qelbur .

  Reply to this comment
 6. Xxx November 1, 21:30

  Dhe thoni pastaj qe Enveri nuk ka pasur te drejte kur i ka izoluar ne vrime te miut Intelektualin me shoke.
  Dhe mos biesh dakort me Enverin, komentet e tyte te bejne ti japesh te drejte.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 November 2, 10:47

   që nuk ka pasur të drejtë nuk ka pasur!!
   të fusësh një qënje të tillë në burg,bile ta lësh të përkëthejë duke mos ditur gjuhë të huaja,është një gabim i madh!!
   këtij i duhej qirë nëna me një pas koke!!

   Reply to this comment
 7. Amerikani November 1, 21:53

  Kujt i sherbejne keto akte histerie racizmi ?

  Kush i hedh benzine zjarrit te urrejtjes midis te dy popujve?

  Ne kohen kur marredhenjet midis te dy shteteve shqiptare dhe greke vendosen ne binare mirekuptimi, papritur ne diten e festes se ” Jo ” greke kunder agresionit fashist ndaj Greqise, ne diten kur kjo ceremoni duhet te mbahej e qete dhe soleme ashtu sic e dikton dhe simbolika e saj, papritur ne menyre te pakuptueshme nje fanatik ekstremist, anetar i rinise fashiste iredentiste te organizates fashiste famekeqe per ” çlirimin e Vorio Epirit , MAVI, agreson forcat e policise te cilat ishin prezente ne fshat per te garantuar sigurine e mbarevajtjen e ceremonise dhe personaliteteve te te dy vendeve, pjesmares ne ceremoni.

  Po çfare ishte kjo ” lajthitje ” e Bularatasit me dy shtetesi dhe kush ishin shkaqet qe e shtyne kete fshatar te minoritetit te kryente nje veprim kaq ekstrem, sa te qellonte me plumba Kallashnikovi , makinen e policise ne detyre , duke rrezikuar serjozisht jeten e tre policeve!???

  E njohur tashme e kaluara e ketij fshatari minoritar me banim ne Greqi dhe Shqiperi, idokrinimi i tij si pjestar i nje organozate antishqiptare, statuset e tij ne facebook dhe paralajmerimi i tij per ngjarjen kur thote se : ” Cipras dhe Rama nuk i kane bere mire llogarite” duke shprehur qarte mosdakortesine e tij ( kjo nenkupton edhe mosdakortesine e organizates ne te cilen ben pjese), ne lidhje me bisedimet qe po zhvillohen midis te dy shteteve.

  Pra revolta e fshatarit minortitar ne radhe te pare drejtohet kunder vete pplitikes se qeverise greke. Nuk eshte rastesor qe ky akt vjen menjehere pas doreheqjes se Kocias ne perplasje me nacionalistet e ” grekeve te rinj ” te ministrit te mbrojtjes Kamenos.

  Keto zhvillime na lene te kuptojme qe kemi nje acarim te qarqeve nacionaliste shoviniste greke duke aluduar ketu edhe per perfshirjen ne kete perplasje te brendeshne te ketyre qarqeve me gjysmen e qeverise ne Greqi te drejtuar mga Cipras, ( them gjysmen pasi Kamenos eshte pjese e koalicionot qeverises ) edhe te sherbimeve te fshehta greke.

  Kaq e dukshme eshte bere kjo perplasje e brendeshme e politikes greke e cila fillon qysh me orientimin politik te Greqise ku ish ministri Kocias me prirje dhe orientim perendimor ne konflikt me qendrimin pro rus te Kamenos , doli sheshit me debimin e diplomateve ruse te akuzuar si komplotiste per rrezimin e qeverise dhe Kryeministrit Cipras. Perplasja arin kulmin me qendrimet e ndryshme ne lidhje me emrin e Maqedonise dhe berjen pubik te skandalit me finacimet e fshehta dhe hetimin e prokurorise greke te autoreve te zbulimit te sekrerit.

  Ne kete klime perplasjesh qe lidhen sic thashe dhe me lart me fillimin e nje epoke te re per zgjidhjen e problemeve te pazgjidhura te Greqise qofte me Shqiperine qofte me Maqedonine, ata qe mesa duket jane te pakenaqur dhe te interesuar qe keto çeshtje te pazgjodhura te marin tjeter drejtim mga pozitivja e nisur, jane pikerishte qarqet ekstremiste nacionaliste dhe iredentiste greke.

  Kjo panorame tensioni dhe ringjallje nacionalizmi fanatik dhe iredenrist, mendoj une e ka shtyre dhe fashatarin minoritar te ndermare nje akt te tille te pakuptimte, thjesht dhe vetem per te treguar qe per zgjidhjen e ketyre puneve duhen pyetur dhe ata…

  Ky ngelet opsioni me i mundshem qe mund ti jape kuptim aktit kriminal te fshatarit bularatas nqs pas ketij akti nuk fshihen sherbimet e fshehta te cilat ndofta e kane bindur paraprakisht Kostandini se nuk do kishte pasoja pas incidentit qe do te duhej te provokonte e qe ndoshta u doli jashte kobtrollit.

  Sipas informacioneve ne media por edhe vete nenkryetarit te Bashkise Dropull, shkaku i aktit kriminal nuk ishte flamuri por prezenca e policise ne fshat, nje pretendim absurd pasi policia ishte aty vetem per mbarevajtjen e ceremonise.

  Po kujt tjeter do i interesonte acarimi i marredhenieve midis te dy shteteve veç qarqeve ekstremiste nacionaliste greke?

  Padyshim shume i intereson dhe PD te Shqiperise e cila nuk mbajti asnje qendrim politik ne momentin e pare te ngjarjes edhe pse ngjarja dhe rethanat e saj ishin bere te njohura. PD priti me hipokrizi qe situata te prepicitonte ne acarim te marredhenieve midis te dy shteteve per te bere fajtor me kete rast Kryeministrin nen vazhden e luftes se saj te paprecedent kunder qverise edhe ne momentet kur ne loje eshte teresia teritoriale dhe dinjiteti kombetar. Kur pa se shteti shqiptar ishte teresisht i pafajshem ne shkaqet dhe pasojat e ngjarjes, perseri u mundua te beje pis dhe te hedhe balte mbi policine e shtetit dhe forcat RENEA te cilat sipas te gjithe specialisteve vepruan me profesionalizem dhe konform te gjitha rregullave. PD ne menyren me te turpshme nepermjet drejtuesit de fakto te saj akuzon Kryeministrin si nxites te nacionalizmit ekstrem, kur ne fakt eshte ajo e cila nxit nacionalizmin grek me dyshimet absurde qe ngre ne adrese te policise shqiptare dhe perçan shqiptaret.

  Po.pse i intereson PD acarimi i situates!?

  Minimi i punes se nisur per arritjen e nje marreveshje midis te dy shteteve ( pa i hyre marreveshjes dhe pikave te saj pasi ende nuk kemi asgje publike dhe te shkruar ) , pengon hapjen e negociatave ne qershorin e ardhshem, ku nje nder kushtet e hapjes se tyre eshte edhe zgjidhja e problemeve me fqinjte dhe minoritetet.

  Shtyrja sa me gjate e hapjes se negociatave do te krijonte lodhje dhe mos besim te ritur ndaj qeverise, duke i ritur shanset PD ( sipas saj ) per tu rikthyer ne pushtet ne koalicion me LSI. Ardhja e PD ne pushtet do te sillte varrosjen perfundimtare te reformes ne drejtesi dhe rjedhimisht dhe mos ndershikimin e krereve te PD duke filluar qe mga Sali Berisha , Luzim Basha ish ministra, çifti Meta etj me radhe.

  Keto jane arsyet pse PD sot eshte kthyer ne nje rrezik kombetar me i madh se qarqet shoviniste greke dhe MAVI.

  Parti e cila tashme eshte kthyer ne nje relike e se shkuares dhe egziston vetem si guaske mbroje e kermillit plak qe zvarritet si te mundet per te shtyre agonine e tij drejt nje fundi te ngjajshen ne ate te diktatorit kiljan Pinoçeti, te cillin e nxoren para gjyqit te popullit ne karoce me rrota.

  Pa shembur njehere e mire sipas radhes se demit te shkaktuar popullit dhe vendit, kete klase politike kriminale, te korruptuar dhe antishqiptare ky vend nuk do te gjeje paqe , mireqenie dhe dashuri.

  E meqe vete nuk jemi te afte per ta bere kete gje, shpresa e vetme ngelet integrimi europian.

  Ajo qe mund te bejme ne si shqiptare eshte te mbajme me vote sa me larg pushtetit sabotatoret dhe penguesit e procesit te integrimit europian.

  Reply to this comment
 8. intelektuali November 1, 21:56

  O gazeta DITA po me keto Kafshe Prehistorike Fanatike do ta beni debatin evropian ju o te mjere, por ti o zoti Thano me keta rrugace banale te Rilindjes gezoheni ju?

  KU ESHTE ETIKA MINIMALE NE KETE DEBAT FARE ELEMENTAR NE GAZETEN TUAJ?

  Po si keta MUTER fanatike intelektuali i ka pare me qindra ku r i ka intervistuar si emigrante kur mohonin jo vetem Atdhe e nene e babe vetem per ta mare statusin e emigrantit. Me kujtohet nje gardian burgu qe qante dhe pergjerohej si i perndjekur politik dhe kur e njoha dhe i thashe:

  PO NUK TE VJEN PAK TURRP O KRIMINEL I ENVERIT?

  Ai, gardiani qe kishte nje thes me krime para 90-s ne fillim kerkoi falje duke thene se ashtu ishte koha ose se ai vetem zbatonte urdherat, por kur Zyra e emigracionit i tha JO! lutjes se tij filloi te kercenonte dhe te betohej se do te merte hak, saqe autoritetet e rasen ne brurg per 24 ore dhe e moren per bythe dhe e cuan nga ku kishte ardhur.

  Qe te kthehemi ne teme:

  SI T’I BESOJME PROKURORISE SE ARTA MARKUT KUR KJO PROKURORI ESHTE VENE NE SHERBIM TOTAL TE MAFIES ME PUSHTET?

  Shikoni se cfare beri kjo Prokurori Mashtruese Enveriste me Geron Xhafen dhe Babalen, shikoni se cfare po ben kjo Prokurori qe eshte vene ne sherbim total te krimit me Vagjush Dakon, por shikoni o zoti
  Thano se cfare beri kjo Prokurori me Xhisielen kur Komisari i Policise kallezoi tek kjo Prokurori krimin e perdhunuesve deputete nga Kruja dhe kjo Prokurori e fshehu krimin per 6 muaj me radhe dhe Edi Rama e quajti komisarin e policise HORR dhe mashtroi me pas me ekspertiza njesoj sic po mashtron sot Saje Qorri i tij,

  PSE T’I BESOJME TANI KESAJ PROKURORIE QE ESHTE VENE NE SHERBIM TOTAL TE KRIMIT?

  Pse mungon transparenca e ekzekutimit te shpejte rrufe te djalit nga Bularati? Ku eshte shteti shqyptar ne kete mesele? Ku eshte Shoqeria Civile ne kete mesele? Ku eshte avokati i popullit ne kete mesele? Po pse me nacionalizem pederast si i Enverit do te mbylle Edi Rama dhe Prokuroria mafioze aferat e kokaines dhe heroines qe qe po lemerisin Boten?

  He mo derra “Patriote” te Enverit ne gazeten DITA,

  ME NOCKAT TUAJA TE PERLYERA ME KOKAINE DHE HEROINE DO TE BENI “PATRIOTIN” JU O MUTER FANATIKE?

  apo:

  Duke perdhunuar dhe palluar femrat e pambrojtura si Xhisielen e Krujes do te kerkoni ju o derra te Fermes se Enverit emigrim ne Evrope dhe SHBA?

  PO PSE ME EKZEKUTIME MAFIOZE DO TE HYJE SHQYPNIA NE BE?

  Deklaratat me Pangalos dhe Mangalos ne mungesen totale te transparences lidhur me ekzekutimin mafioz te RENEAS jane ne unison me deklaratat e Prokurorise te kapur nga pushteti mafioz dhe bandat ne Shqypni,

  prandaj:

  Nuk ka njeri ne Bote qe t’i besoje dhe e gjithe kjo histori qe po mbyllet NE VERSIONIN si nje rast kamikaxe greke

  DO TE NDIKOJE NEGATIVISHT NE INTEGRIMIN E SHQYPNISE NE BE.

  Reply to this comment
 9. intelektuali November 1, 21:57

  O gazeta DITA po me keto Kafshe Prehistorike Fanatike do ta beni debatin evropian ju o te mjere, por ti o zoti Thano me keta rrugace banale te Rilindjes gezoheni ju?

  KU ESHTE ETIKA MINIMALE NE KETE DEBAT FARE ELEMENTAR NE GAZETEN TUAJ?

  Po si keta MUTER fanatike intelektuali i ka pare me qindra ku r i ka intervistuar si emigrante kur mohonin jo vetem Atdhe e nene e babe vetem per ta mare statusin e emigrantit. Me kujtohet nje gardian burgu qe qante dhe pergjerohej si i perndjekur politik dhe kur e njoha dhe i thashe:

  PO NUK TE VJEN PAK TURP O KRIMINEL I ENVERIT?

  Ai, gardiani qe kishte nje thes me krime para 90-s ne fillim kerkoi falje duke thene se ashtu ishte koha ose se ai vetem zbatonte urdherat, por kur Zyra e emigracionit i tha JO! lutjes se tij filloi te kercenonte dhe te betohej se do te merte hak, saqe autoritetet e rasen ne brurg per 24 ore dhe e moren per bythe dhe e cuan nga ku kishte ardhur.

  Qe te kthehemi ne teme:

  SI T’I BESOJME PROKURORISE SE ARTA MARKUT KUR KJO PROKURORI ESHTE VENE NE SHERBIM TOTAL TE MAFIES ME PUSHTET?

  Shikoni se cfare beri kjo Prokurori Mashtruese Enveriste me Geron Xhafen dhe Babalen, shikoni se cfare po ben kjo Prokurori qe eshte vene ne sherbim total te krimit me Vagjush Dakon, por shikoni o zoti
  Thano se cfare beri kjo Prokurori me Xhisielen kur Komisari i Policise kallezoi tek kjo Prokurori krimin e perdhunuesve deputete nga Kruja dhe kjo Prokurori e fshehu krimin per 6 muaj me radhe dhe Edi Rama e quajti komisarin e policise HORR dhe mashtroi me pas me ekspertiza njesoj sic po mashtron sot Saje Qorri i tij,

  PSE T’I BESOJME TANI KESAJ PROKURORIE QE ESHTE VENE NE SHERBIM TOTAL TE KRIMIT?

  Pse mungon transparenca e ekzekutimit te shpejte rrufe te djalit nga Bularati? Ku eshte shteti shqyptar ne kete mesele? Ku eshte Shoqeria Civile ne kete mesele? Ku eshte avokati i popullit ne kete mesele? Po pse me nacionalizem pederast si i Enverit do te mbylle Edi Rama dhe Prokuroria mafioze aferat e kokaines dhe heroines qe qe po lemerisin Boten?

  He mo derra “Patriote” te Enverit ne gazeten DITA,

  ME NOCKAT TUAJA TE PERLYERA ME KOKAINE DHE HEROINE DO TE BENI “PATRIOTIN” JU O MUTER FANATIKE?

  apo:

  Duke perdhunuar dhe palluar femrat e pambrojtura si Xhisielen e Krujes do te kerkoni ju o derra te Fermes se Enverit emigrim ne Evrope dhe SHBA?

  PO PSE ME EKZEKUTIME MAFIOZE DO TE HYJE SHQYPNIA NE BE?

  Deklaratat me Pangalos dhe Mangalos ne mungesen totale te transparences lidhur me ekzekutimin mafioz te RENEAS jane ne unison me deklaratat e Prokurorise te kapur nga pushteti mafioz dhe bandat ne Shqypni,

  prandaj:

  Nuk ka njeri ne Bote qe t’i besoje dhe e gjithe kjo histori qe po mbyllet NE VERSIONIN si nje rast kamikaxe greke

  DO TE NDIKOJE NEGATIVISHT NE INTEGRIMIN E SHQYPNISE NE BE.

  Reply to this comment
 10. gjermani i fundit November 1, 22:28

  nastradinit ti tregosh Henen ai merret me thoin e gishtit. Po ja o nastro efendiu, ka me ththjrsh nga kaq; nje koqe kandari nga Pularati qe i mori koka ere edhe kur qirjove palikaris u jep pa pyetur shqiptaret hektare per varre ushtatesh nga lufta e Dyte, nuk i mjaftoka por do behej ceremonia si e donte koka e tij. Merr edhe nje kallashnikov e i ve binokol,se katundar hesapi, Kallashnikovi tundet aq shume sa precizioni shkon per lesh dhie prandaj nuk ben per ate pune dhe doemos arma pa leje, pam-pum ca here do perplasesh me shtetin dhe shteti kur do ti beje gjerat si komandon Ligji ti shkul dhembet pa temenara. Per mua o nastro efendiu do qe e sakte ta kishin carmatosur se me dy plumba nneuroparaizues bytheve do e sillnin si lepur ne kafaz, por Renea i di vete mundesite dhe vepron brenda hapesires qe i le Ligji. Renea nuk hetohet nga prokuroria o nastro efendi, po e thirren Repartin per Eleminimin dhe Neutralizimin e Elementeve te Armatosur (RENEA), sic ishte ky personi civil me arme luftarake pa leje, o dorezohet o asgjesohet. Po pe ndonje emderr me loje luftash zotrote mos vish xhupin anglez e te besh ndonje te pabere, se keta s’pyesin as per moshe por te cojne ne boten tjeter pa mbaruar kestet e persekutimit.

  Reply to this comment
  • intelektuali November 1, 23:03

   Beji te fala Sali Gerdecit qe ekzekutoi ne 21 janar me gjakftohtesi me te njejten llogjike prej KILLERI gjakatar.

   Keshtu si thua ti RENEA greke duhet te vrase cdo dite dyzina me shqyptare qe kane mbushur burgjet ne kete vend, i cili na zgjati doren ne, shqyptareve kur Enver Hoxha na kishte hedhur ne Bote si:

   LETRA BYTHE

   Me kete RENEA vrastare si SIGURIMI i Enverit Shqypnia do te shikoje me dylbi antarsimin ne BE,

   por:

   Edi Rama dhe banditet e tij mbase pikerisht kete gje duan,

   ndryshe:

   KARVANI I TYRE ME DROGE DHE LEKA KRIMI NUK MUND TE ECI PERPARA

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 November 2, 17:09

    o të shkërdhefsha robt!
    a mos vallë “renea” greke nuk ka vrarë të burgosur me duar të lidhura??
    o të qifsha emrin e familjes tënde bastarde,ky jo vetëm që nuk ishte i burgosur,nuk kishte duar të lidhura,por kishte dhe një armë luftarake me municion!!ky bir kurve,i “familjes tënde”rracë e ndyrë tradhëtari,jo vetëm që prishi qetësinë dhe mbarvajtjen e një festimi,për mua të padëshiruar në vëndin tim,në shqipëri,por dhe fillon e sulmon policinë!!për fat të mirë,duke qënë se ishte një copë psikopati,nuk ishte në gjëndje të vriste askënd!!
    kurse ti mor ndyrësirë na del e na kërkon gjak për halenë!!na thua se duhet të vriteshin disa shqiptarë dhe ta linin të “dorëzohej” vetë!
    hy robt ku i ke mor shkëdhat burgu!!
    nuk ta ka fajin kush që të liruan nga burgu!!e dimë që të hoqën ushqimin që merrje regullisht nga poshtë!!të mungojnë supostat e mishit o nastardin gomari,dhe nuk mund të ta zgjidhim ne nevojën që ke!!gjithashtu je plakur mor matuf!!
    të është fishkur bytha dhe nuk e përdor më dot as në greqi!!duke folur kundër shqiptarëve,nuk është se do të të shkërdhejë gërku për patriotizëm!!
    bli nj ady dildo dhe je i kënaqur!!një nga lartë e një nga posht!
    një rrugë e dy punë!
    ti kënaqesh me dildo,ne biem rrehat!do ti kesh duart e zëna o shkërdhatë burgu!!
    përse nuk i botoni mor idiotët e mutit

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*