Kakavijë, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim

Redaksia Online May 1, 2013 10:13

Kakavijë, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim

Policia kufitare ka shtuar masat krahas përballimit të fluksit të emigrantëve, edhe për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Sipas burimeve zyrtare në 24 orët e fundit janë arrsetuar dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar për vepra të ndryshme penale. Bëhet e ditur se Hristo Karani, i datëlindjes 1979, nga Delvina është arrestuar teksa kthehej në Shqipëri pasi ishtë në kërkim për veprën e shkatërrimit të pronës. Gjithashtu është vënë në pranga dhe Albert Kodhelaj, 19 vjeç nga Ballshi, i dënuar me 4 muaj burgim për vjedhje.

Redaksia Online May 1, 2013 10:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*