Kallashi dhuratë çunave të Kombëtares

November 15, 2014 21:05

Kallashi dhuratë çunave të Kombëtares

Balerina e klubeve të natës e njohur me nofkën “Kallashi” ka dërguar urimin për kombëtaren e futbollit. Barazimi në ndeshjen miqësore me Francën, e ka kënqur edhe Donjeta Kosumin që menjëherë ka postuar një foto në Facebook me të prapmet e saj dhe mbishkrimin, “Vetëm për çunat e kombëtares”

November 15, 2014 21:05
Komento

3 Komente

 1. Sokol November 15, 22:28

  E beri per cunat apo per te reklamuar me shame veteran……. tithe one ne emer te cunave…..

  Reply to this comment
 2. Sokol November 15, 22:31

  Te na falni per drejteshkrimin…. Duhet te jete ” me shume veteveten “…..

  Reply to this comment
 3. Kati November 16, 02:39

  Uàaaaaaaa çfar informacioni. Qëllimi është për të mbushur hapësirën mediatike? Edhe me plehra?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*