Kam disa pyetje për Kaçin

August 28, 2014 22:45

Kam disa pyetje për Kaçin

Dërguar në emailin e redaksisë

 

Dita, po më çudit Kaçi, ndaj e pyes: Jeni ju anëtar i Partisë demokratike apo jo? Sepse në rast se jeni anëtar i PD-së duhet të jeni dakord me PD dhe udhëheqjen e saj. A e dini ju se kush e bëri Shqipërinë anëtare të Konferencës islamike? A e mbani mend se kush shkoi e u ul në shesh përpara kryeministrisë me protestuesit kundër armëve kimike dhe deklaronte se Arvizu është gënjeshtar dhe se Luli s’kishte biseduar me atë për armët kimike, sepse PD ishte kundër armëve kimike në Shqipëri? S’ju dëgjuam atëherë të dilnit e të deklaroheshit që ju jeni dakord që armët kimike të shkatërroheshin në Shqipëri. Jeni apo jo dakord me vijën e Berishës dhe Bashës që sot e kësaj dite marrin financime nga vendet arabe për projekte bulevardesh? Nga Tirona

August 28, 2014 22:45
Komento

1 Koment

  1. Shqiptari August 29, 07:06

    Mos bëni më pyetje për Kaçin, se ai ka vdekur…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*