Kamp refugjatësh në Shqipëri? Rama flet për “esadistët e rinj”

June 25, 2018 10:05

Kamp refugjatësh në Shqipëri? Rama flet për “esadistët e rinj”

 

Nuk do të ketë kamp refugjatësh në Shqipëri për emigrantët.

Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në Facebook shprehet se Samiti i BE për krizën e refugjatëve që u zhvillua dje shpoi tullumbacen gjigande të lajmit të rremë për ngritjen e një kampi refugjatësh në Shqipëri.

“Dje Samiti i BE për krizën e refugjatëve shpoi tullumbacen gjigande të Lajmit të Rremë për Kampin në Shqipëri!

Ky lajm i prodhuar dhe propaganduar nga esadistët e rinj të Shqipërisë në politikë e media, s’ka asnjë lidhje me planet e BE për refugjatët. Mos t’ua harrojmë këtë turp“, shkruan Rama.

a.s/dita

June 25, 2018 10:05
Komento

8 Komente

 1. anticensurë25642654 June 25, 10:18

  lëre këtë shashkën e regugjatëve,se është një fryrje që vjen nga ti!!është një fryrje që ka zëvëndësuar shashkat e berisës!!
  ti fol për atë pazarllëkun që po bën me gërkun!!
  ti fol për atë që kërkon ta mbulosh me shashka të tilla!!
  nëse ka esat e më keq se esat toptani!?
  je vetëm ti!!
  ti po na shet,po na fal,tek gërku,vetëm e vetëm për një copë karrige!!
  ti je esat e kaluar esatit!

  Reply to this comment
  • korçari June 25, 10:52

   Keta te censuruarit kane ngelur eksiq (te mangut)nga trute pasi pa u bere e qarte marevehja me grekun shpallin tradhetine .Fatkeqesisht nuk jane te paket keta plehra qe ndyjne gjithçka sa te mos i kesh fqinje dhe ne lagje,dhe eshte per t’u çuditur se ku e gjejne kete negativitet qe ne mengjez?Ky k/minister eshte k/ministri i dyte pas Fan Nolit i cili po ben sa mundet per Shqiperine dhe shqiptaret duke perfshire dhe te censuruarit te cilet kane femije apo nipa e mbesa dhe do te rriten ne kete vend.

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 June 25, 11:37

    po ti çpate??
    mos je gjë ai tipi që rekomandoi ky esat kristaq rama për kryetar të SHISH??
    copë mishi!?
    apo tradhëtar muti??
    këto vlejnë nëse je shqiptar!!
    nëse je gërk??
    atëherë mund të thuhet diversant muti!!

    Reply to this comment
   • Fidel Kastro June 25, 14:05

    Po, po si Fan Noli eshte o korçar, dashuri te madhe kish atehere ai per Mosken !!!

    Reply to this comment
 2. Arben June 25, 10:42

  O pordhac, BE Po pregatitet te kerkojme kampe

  Refigjatesh si kusht per negociatat.

  Si do pergjigjes??, Kjo eshte detyra jote, Jo te merresh

  Me thashetheme. O klloun cirku.

  Reply to this comment
 3. Gezimi June 25, 11:26

  Rama gjithnje i referohet BE, thote se BE nuk ka (sipas Rames) plan per kamp refugjatesh ne Shqiperi. Sepse vete ky Rama nuk ka bythke te thote hapur e qarte se Shqiperia nuk do pranoje asnje plan per kampe refugjatesh ketu.
  Plani per kampe refugjatesh ne Shqiperi eshte ne diskutim ne BE, ato Ramen nuk e llogarisin fare si faktor kunder. Rama per Brukselin eshte nje kurve me kembe perpjete qe mezi pret ta perdhunojne (ti sjallin ato kampe kur ti doje bytha BE).

  Reply to this comment
 4. intelektuali June 25, 11:31

  “ESADISTET E RINJ TE SHTYNE” QE TE PRANOJE ARMET KIMIKE TE ASADIT O KARAGJOZI GENJESHTAR EDI RAMA?

  sepse:

  Po te mos ishte rinia shqyptare qe u ngrit e tera ne kembe dhe ndenji gjithe nates derisa ti o Kryeministri Karagjoz te dilje nga brima e miut me gjithe Sali Berishen dhe Like Floririn nga pas si SKUTHA mashtrues,

  ARMET KIMIKE TE ASADIT DO TE BENIN KERDINE SOT NE SHQYPNI.

  Reply to this comment
 5. vasili June 25, 11:52

  Nuk ja mban akoma bytha ketij dylberi erdoganist te citoje banden e Vicidolit me permbajtjen e tyre te vertete:
  Haxhiqamilas dhe hoxhist te dala nga kulla e erret e skajit verior.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?