Video/ Kandidati Rama mjekon të dhunuarin nga PD

September 9, 2016 14:17

Video/ Kandidati Rama mjekon të dhunuarin nga PD

Opinioni publik është mësuar që të shohë fushata zgjedhore me tension e shkëmbim akuzash të ashpra deri përplasje fizike.

Ngjarja e ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Pilafe ku u dhunua administratori i njësisë Tomin Nuri Meda ka nxjerrë në pah edhe një tjetër element interesant.

Meda rezulton të ketë qenë personi që ka marrë në telefon policinë për të njoftuar se kishte parë disa persona që po shpërndanin para dhe ishin militant të Partisë Demokratike. Në këtë moment, militantët e PD janë konfrontuar fizikisht me Medën duke e dhunuar atë.

I lënduari është dërguar në Spitalin e Qytetit të Peshkopisë. Lexo.al ka mësuar se me të marrë vesh lajmin, kandidati i koalicionit të majtë “Aleanca për Shqipërinë Europiane”, mjeku kirurg Muharem Rama, është nisur drejt urgjencës.

Siç shikohet në këtë video të sjellë ekskluzivisht nga portali Lexo.al, Rama ka preferuar të nxitojë dhe të kryejë vet qepjen e plagëve në trupin e Nuri Medës duke i dhënë ndihmën e parë bashkë me ekipin mjekësor./Lexo.al

September 9, 2016 14:17
Komento

3 Komente

 1. demo September 9, 15:13

  PS edhe kur eshte ne pushtet eshte per t`u qare e per tu lare me jod.O ju dhjefsha pushtetin tuaj.Jeni bere si gazi komunales,qe e linte Qazim jevgu tek dera shkolles,se vinin kalamajte ne shkolle e shtynin,qe te ndizej.Ju socialistet,duhet t`ju mbroje populli,se jeni per gjynaf;gjyqesorin e Berishes duhet t`jau shpartalloje ambasadori amerikan,se jeni gjynafqare,breket t`jua arnoje rrobaqepsit e Ylli Ndroqit,vetem batutat i keni tuajat.Na dhite gazit me ate Jolesen!

  Reply to this comment
  • Vëzhguesi F. September 10, 13:23

   @ demo! Ti je ai autori i vepres me 15 vellime dhe dhjetra dokumentar!
   Ore po ti qenke me i ndyre se çdo kelysh kurve dhe kriminel bashke.
   Ore maskara, por njeriu, pavarsisht se çfare eshte, çfare niveli arsimor apo intelektual ka, pavarsisht pozicionit shoqeror, pavarsisht bindjeve politike ka dhe perfaqeson, ne rradhe te pare dhe mbi te gjitha duhet njeri, qe ndryshon jo nga kafshet, por pikesepari nga shtazet.
   Ti je nje shtaze, pjese dhe antar i bandes kriminale te kryekriminelit te Shqiperise qe ka , inskenuar, dirigjuar dhe ekzekutuar me dhjetra dhe qindra krime qe prej vitit 1991.
   U dhjeve gazit ti mor vampiroid i forces politike vampiroide, pse shoket e tu kriminele gjakosen nje njeri te pafajshem!
   Po ti je i dhjere koke e kembe mor batakçi me fare dhe me fis.
   Ti demo damllaja je perfaqesues i fares se keqe qe me keq se fare e hithrit, jeni perhapur dhe keni kontaminuar dhe po vazhdoni ta perkeqesoni me kontaminim kanceroz ambientin shqiptar.

   Reply to this comment
 2. Hani pak mos hani shume m.... September 9, 18:55

  E kuptoni ore paramilitare te SHQUP-it dhe “Korpusi i Kriminel Hajdarit” se ku eshte ndryshimi midis PS dhe bajgave e krimineleve te PD.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*