Kanosën me armë zjarri, pranga dy të rinjve

December 21, 2015 21:54

Kanosën me armë zjarri, pranga dy të rinjve

Dy të rinj përfunduan në prangat e Policisë së Tiranës pasi dyshohet se kanë kanosur me armë zjarri një shtetas.

Të ndaluarit janë shtetasit Valment Pelivani, 24 vjeç dhe Bekim Zenollari, 32 vjeç.

Që të dy këta shtetas, dyshohet se në orët e mbrëmjes së të hënës kanë kanosur nën kërcënimin e armëve një person pranë një lokali në Rrugën e Kavajës.

Së bashku me dy të ndaluarit, policia sekuestroi edhe dy pistoletat që dyshohet se janë përdorur në kanosje.

December 21, 2015 21:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim