Kanosi me thikë nënën dhe gruan në sy të fëmijëve të mitur, pranga 38 vjeçarit nga Lushnja

November 2, 2017 09:34

Kanosi me thikë nënën dhe gruan në sy të fëmijëve të mitur, pranga 38 vjeçarit nga Lushnja

Një person është vënë në pranga mëngjesin e sotëm nga policia e Lushnjës, pasi akuzohet se ka kërcënuar me thikë nënën dhe bashkëshorten e tij.

Të pranishëm në vendngjarje kanë qenë edhe fëmijët e mitur të autorit, të cilët janë frikësuar.

I arrestuari është shtetasi Blerim Q., 38 vjeç nga Fiershegani i Lushnjës.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve që e çoi në këtë incident.

Sakaq, materialet në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta”./ dita

November 2, 2017 09:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*