Kanosje me armë, në kërkim 31-vjeçari nga Shkodra

October 1, 2016 10:23

Kanosje me armë, në kërkim 31-vjeçari nga Shkodra

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur parandalimin e një vrasjeje në fshatin Ndreaj, duke shpallur në kërkim një 31-vjeçar.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 20.30 të së premtes ku janë konfliktuar për motive të dobëta M. K dhe Tom Papçi, 31 vjeç. Falë ndërhyrjes së shpejtë të policisë është evituar agravimi i ngjajes. Në vend u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale edhe arma e Papçit. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Ndaj 31-vjeçarit rëndon akuza e kanosjes dhe armëmbajtjes pa leje.

October 1, 2016 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*