Kapen me 30 kg marijuanë dy vëllezër

Redaksia Online November 21, 2012 09:34

Kapen me 30 kg marijuanë dy vëllezër

Specialistët e Sektorit Kundër Narkotikëve në Drejtorinë e Policisë  së Qarkut Gjirokastër  gjatë një operacioni antidrogë kanë sekuestruar rreth 30 kilogramë marijuanë. Ndërkohë u arrestuan në flagrance i dy vëllezërve që transportonin lëndën narkotike. Iqmet Ibrushi , i datëlindjes 1979, de Vladimir Ibrushi, i datëlindjes 1988, të dy banorë të Beratit u vunë në pranga mbrëmjen e së martës. Sipas policisë droga ishte marrë nga Lazarati dhe po i drejtohej Tiranës.

Redaksia Online November 21, 2012 09:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*