Kapet 700 kg kanabis shqiptar në ishullin grek, arrestohen 5 persona

May 17, 2016 16:03

Kapet 700 kg kanabis shqiptar në ishullin grek, arrestohen 5 persona

Sekuestrohen 700 kg kanabis në ishullin Zakinthos, ndërsa janë vënë në pranga 5 persona. Lënda narkotike mësohet se vinte nga Shqipëria.

Sipas të dhënave, bëhet e ditur se droga e kapur ishte transportuar me gomone.

May 17, 2016 16:03
Komento

1 Koment

  1. Andi May 17, 16:54

    Na can trpin keta greket. Rrena e tyre. Greqia dhe Spanja eshte nje bahce gjigande hashashi, e na tregojne keta per cdo lloj bime qe mbledhin qe na qenka shqiptare. Mashtrues kalibri!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*