Kapet i riu që ishte kthyer në tmerrin e banesave të Maqellarës

August 10, 2018 11:00

Kapet i riu që ishte kthyer në tmerrin e banesave të Maqellarës

Arrestohet nga policia autori i disa vjedhjeve në Maqellarë të Dibrës.

24 vjeçari Viktor Rudi nga Shupenza e Bulqizës u prangos nga forcat e rendit pasi besohet se ka kryer disa grabitje ne Maqellare, duke shkaktuar frikë tek banorët.

Fillimisht më 23 korrik kishin rënë në pranga dy bashkëpunëtoret e tij, shtetasit E.J dhe R.J ndërsa tani efektivët e Dibrës kanë bërë të mundur edhe kapjen e Viktor Rudit, për të cilin gjykata kishte dhënë në mungese masën “Arrest me Burg”.

o.j/dita

August 10, 2018 11:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*