Kapet me heroinë, arrestohet 46-vjeçari në Vlorë

May 31, 2018 10:05

Kapet me heroinë, arrestohet 46-vjeçari në Vlorë

Një rast i drogërave të forta është goditur sot në qytetin e Vlorës.

Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin “Laica” duke arrestuar shtetasin Aleksandër.K., 46 vjeç.

Policia njofton se në banesën e këtij shtetasi ka sekuestruar 20 doza lëndë narkotike të llojit heroinë, si dhe një peshore elektronike.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Prodhim, shitja e narkotikëve”.

s.a/dita

 

May 31, 2018 10:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*