Kapet me kokainë, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

September 28, 2017 11:59

Kapet me kokainë, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

 

Një 25-vjeçar është vënë në pranga nga policia e kryeqytetit ditën e sotme për prodhim dhe shitje drogërash të forta.

Mësohet se personi i arrestuar është shtetasi Diklen Vata, të cilit iu sekuestruan 22 doza lëndë narkotike kokainë.

Policia e ka ndaluar 25-vjeçarin pranë shkollës “Bajram Curri”, ndërsa një sasi droge iu gjet në banesë.

September 28, 2017 11:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*