Kapet në kufi me hashash Lazarati, do ta shiste në Greqi

Redaksia Online December 17, 2012 12:42

Kapet në kufi me hashash Lazarati, do ta shiste në Greqi

58.7 kg marijuanë janë sekuestruar sot nga policia në pikën kufitare të Qafë Botës.

Vangjel Daflla, 51 vjeç, e kishte vendosur lëndën narkotike në automjetin e tij dhe po tentonte ta trafikonte drejt shtetit fqinj.

Ai e kishte blerë drogën në Lazarat dhe synonte ta çonte në Greqi, ku do ta tregtonte.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin e të tjerë personave të përfshirë.

Redaksia Online December 17, 2012 12:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*